• מחבר:
  • זמן קריאה:זמן קריאה 3 דקות
דף הבית » דברים מעניינים » איך להשיג ביקורות טובות לעסק שלנו?
איך להשיג ביקורות טובות לעסק שלנו?

איך להשיג ביקורות טובות לעסק שלנו?

ככל שהזמן עובר, אנשים מתחילים להבין את הכוח שיש בביקורות טובות וחיוביות על העסק שלך. מכיוון שככל שיש לך יותר ביקורות חיוביות, אנשים שישמעו עליך או יחפשו אותך ירצו יותר לעבוד דווקא איתך.

כמובן שזה הופך גם את כל ההתנהלות של הלקוח להיות יותר קלה, ככה שנסגור את העסקה יותר בקלות.

לכן חשוב לאורך כל הדרך שלכם לצבור ביקורות חיוביות כל הזמן, מכל אחד שאתם מכירים.


איפה אפשר לשים ביקורות חיוביות?

  • בתוך גוגל לעסק שלי

ככל שתשימו בתוך הגוגל מיי ביזנס יותר ביקורות חיוביות, ככה אנשים יראו את זה ישירות בתוצאות החיפוש של גוגל, עוד לפני שהם נכנסו אליכם לאתר לראות מי אתם.

  • בתוך האתר עצמו

חשוב לשים גם ביקורות חיוביות של לקוחות בתוך האתר עצמו. חוץ ממה שזה נראה טוב ומשכנע, זה מעלה את אחוזי ההמרה של הגולשים שרואים את זה, ושכבר נמצאים בתוך האתר שלכם.

  • בתוך פייסבוק / רשתות חברתיות

כל מקום שבו יש נוכחות לעסק שלכם חשוב לשים ביקורות, כמובן רק מהאלה שממליצים עליכם ועל השירות הטוב שלכם, ולא סתם דברים גרועים שיש לאנשים להגיד עליכם.

טיפ:

נסו לבקש מלקוחות ביקורות בווידאו, זה הרבה יותר טוב ומגביר את האפקט של הביקורת!


איך אפשר להשיג ביקורות חיוביות לעסק שלנו?

1) לתת הטבה למי שממליץ עליכם

במיוחד כאשר אתם עסק בתחילת הדרך שלכם, אין לכם עוד מאגר לקוחות גדול שימליצו עליכם. ולכן תשתדלו לתת איזשהו ערך או מתנה למי שימליץ עליכם, ככה לאט לאט תקבלו עוד ביקורות ותגדלו עם הלקוחות.

2) החלפת ביקורות עם עסקים אחרים

דברו עם בעלי עסקים מכל מיני תחומים שגם מחפשים ביקורות טובות, ופשוט תבקשו להם שידרגו את העסק שלכם גבוה, ובתמורה לזה אתם תדרגו גבוה את העסק שלהם גם.

3) לבקש מלקוחות קיימים שמעריכים אתכם

במקרה וכבר יש לכם לקוחות, ובמיוחד שהם נהנים מהשירות שאתם מביאים להם. נסו לבקש מהם בנחמדת שיכתבו איזו ביקורת נחמדה על השירות שהבאתם להם. הרוב יסכימו ( :


איך לבטל ביקורת שלילית על העסק שלנו?

כדי לבטל ביקורת לא טובה על העסק שלנו, נצטרך לדווח לגוגל על הביקורת הזאת. וככל שיותר אנשים ידווחו על הביקורת הזאת, ככה גוגל תייחס לזה יותר תשומת לב ותטפל בזה. (ביקורות כאלו קורות בדרך כלל ממתחרים)

(בפייסבוק ניתן להעלים את כל הביקורות, אך גם הטובות יעלמו מהתוצאות.)

צריכים עזרה בקידום העסק שלכם? פנו אלינו עכשיו – "מיכאל דיגיטל"