דף הבית » פרסום באתרים
פרסום באנרים באתרים

פרסום באתרים

רוצים לפרסם מאמרים באתרים?

הגעת למקום הנכון!

דוגמאות מהאתרים שיש במערכת

כתובת האתרתחום
cat-type.co.ilבעלי חיים
michael-digital.co.ilדיגיטל
videoeditor.co.ilעריכת וידאו
office-services.co.ilמשרדים
woodhouses.co.ilבית מעץ
wooden-house.co.ilבית מעץ
zimmerbus.co.ilצימרים
gmachr.co.ilציוד ריגול
limousinem.co.ilרכבים
seo-smo.co.ilדיגיטל

מה זה אומר לפרסם באתרים ברשת המדיה של גוגל?

רשת המדיה של גוגל או באנגלית: Google Display Network) – GDN) היא רשת של קרוב ל-3 מיליון (!) אתרים ברחבי העולם. שהם נותנים שטח פרסום לגוגל כדי שאנחנו נוכל לפרסם שם את העסק שלנו בתוך האתר, באמצעות פרסום באנרים באינטרנט שמותאמים לקהל היעד שלנו.

איזה סוג פרסום באנרים יש ברשת המדיה?

  1. מיקומים – (Placements) אנחנו נוכל לבחור באפן ידני באיזה אתרים/אפליקציות המודעה שלנו תופיע (כמו ווינט, וואלה, N12 ועוד.)

2. תחומי עניין והרגלים – (Affinity) נוכל לבחור לפרסם את המודעה שלנו רק לפי תחומי העניין של המשתמש. כלומר שרק הגולשים אשר מתעניינים תקופת זמן בתחום עניין שנרצה לפרסם יראו את המודעה שלנו

3. מילות מפתח – (Keywords) אנחנו מגדירים ספציפית מילים שנרצה, ואז בכל אתר שיהיה את המילים האלה המודעה שלנו תופיע שם. (לדוגמא – אני בוחר את הביטוי "אוכל לכלבים" אז כל אתר שיהיה בו את הביטוי "אוכל לכלבים" יראו שם את הבאנר שפרסמנו)

4. נושאים – (Topics) אנחנו בוחרים נושא שקשור למה שנרצה לעשות עליו פרסום באתרים ברחבי גוגל, וכל האתרים שקשורים לנושא הזה המודעה שלנו תופיע שם. (לדוגמא – אנחנו מעוניינים לפרסם נדל"ן, אז המודעה שלנו תופיע בכל האתרים שקשורים לנדל"ן) 

5. כוונת רכישה – (in market) אנחנו מפרסמים ברשת המדיה של גוגל לגולשים שהראו נכונות לקנות או לעשות משהו מסויים בזמן האחרון ממש, ולהם הפרסומת שלנו באתרים תגיע. (לדומא – אנחנו מפרסמים חנות פרחים, והגולש רצה לקנות פרחים)

6. אירועים משמעותיים בחיים – ( life events) נוכל לפרסם לכל מי שקרה לו אירוע משמעותי. כמו חתונה, בית חדש, עבודה חדשה, ועוד.

7. שיווק מחדש – (Remarketing) אנחנו נציג את המודעות פרסום שלנו לכל מי שכבר יצר איתנו אינטרקציה בעבר. כמו לקוחות לשעבר שלנו, או כאלה שביקרו באתר שלנו ולא ביצעו שום רכישה או פעולה.

8. קבוצות דמוגרפיה – (Demographic Groups) נוכל להגדיר שהמודעה שלנו תופיע רק למגדר מסויים, או לשכבת גיל מסויימת.

מה הגדלים המומלצים לפרסום באנרים ברשת המדיה של גוגל?

 באנר מלבן גדול – 336X280

באנר מלבן בינוני – 300X250

באנר שטח עליון גדול – 970X90

באנר שטח עליון בינוני – 728X90

באנר צד צר – 600X160

באנר חצי עמוד – 600X300

באנר שטח עליון למובייל – 320X50

כמובן אם נרצה נוכל להעלות גם סתם תמונת שיש לנו בלי גדלים מסויימים, והמערכת של גוגל פשוט תשלח את זה בצורה דינאמית וחכמה. החיסרון בזה הוא שלא תמיד זה יראה ממש טוב. ולכן אנחנו כן ממליצים להעלות את הגדלים ששכתבנו לעיל.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם‌!