• מחבר:
  • זמן קריאה:זמן קריאה 3 דקות
דף הבית » מאמרים » איך לבנות סמכותיות וחוזק לאתר? 3 טיפים מושלמים
איך לבנות סמכותיות וחוזק לאתר?

איך לבנות סמכותיות וחוזק לאתר?

כל אחד רוצה לאתר שלו סמכותיות וכוח, אבל קורה הרבה פעמים שהאתר שלנו לא מספיק חזק וכתוצאה מזה האתר שלנו לא מגיע לקהל הרלוונטי שלו, או שלא מקבל בכלל טראפיק ממנוע החיפוש של גוגל.

למה בעצם הדבר הזה קורה?

כיום גוגל מסתכל על המון פרמטרים מתי שהוא בוחר להציג דף בתוצאות החיפוש שלו, ואחד מהפרמטרים זה הסמכותיות של האתר שאמור להופיע בגוגל. מאז העדכונים שקרו לפני כמה שנים, אנחנו לא באמת יודעים מגוגל מה הכוח של כל אתר. ולכן אנחנו נעזרים בכלים שלא קשורים לגוגל אבל עדיין עושים את העבודה כמו – Ahrefs ו- SEMrush, כמובן שזה לא מידע שמגיע מגוגל אבל עדיין הוא סבבה למצב הנתון.


איך אפשר לבנות סמכותיות לאתר?

כמו שראינו עכשיו, חשוב מאוד לבנות סמכותיות לאתר. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים מעולים:

  • תתמקדו בנישה שלכם

שאתם בונים אתר ורוצים לעשות לו קידום אורגני בגוגל, אל תתפתו להכניס אליו המון נושאים שלא קשורים אחד לשני. מכיוון שהסיכוי לקדם המון נושאים שונים תחת אותו אתר הוא אפסי, ובשביל להתקדם אתם צריכים להיות האוטוריטה באותו התחום ואז גוגל יקדם אתכם כמו שצריך בגלל זה.

למשל האתר הזה מדבר על קידום אתרים, אז הגיוני שיהיה בו דברים שקשורים לזה כמו – "קידום אתרים בירושלים" "מקדם אתרים פרילנסר" "קידום אתרים לעורכי דין" "קידום אתר וורדפרס" "איך לקדם אתר" – ודברים כיוצא בהם.

תזכרו גם שאנשים חיפשו משהו מסוים והם רוצים להגיע לאתר שמדבר על זה, ולא על סתם דברים שלא קשורים לנושא שהם חיפשו.

  • תשיגו קישורים איכותיים

קישורים חיצוניים איכותים אלו לא קישורים שאתם משיגים ברגע, אלא כאלה שלא כל כך קל להשיג אותם. בין אם זה על ידי שתקנו אותם בהרבה כסף, או שתבקשו הרבה זמן לאיזה בעל אתר סמכותי בתחום שלכם שיסכים להוציא לכם קישור על ידי מאמר איכותי שתביאו לו או מכל סיבה אחרת.

  • שימו תוכן ששווה שיתוף

כשאתם כבר בונים אתר ומקדמים אותו, תשתדלו שיהיה שם תוכן מושקע ואיכותי שאנשים ירצו לשתף ולא סתם תוכן שנכתב על ידי בוטים (AI) וכיוצא בהם. ברגע שגוגל ישים לב שמשתפים את התוכן של האתר שלכם בעוד כל מיני מקומות, הוא יבין שאנשים סומכים עליכם ויעשה את האתר שלכם סמכותי.


הסתבכתם במשהו? צריכים עזרה בקידום העסק שלכם? פנו אלינו עכשיו – "מיכאל דיגיטל"